Choď na obsah Choď na menu
 

Znečistenie kovmi

 

biorezonancia-2.jpg

 

ZNEČISTENIE KOVMI

 

Biochemici vedia, že minerály v surovom stave vždy inhibujú enzýmy, ktoré s nimi reagujú. Meď obsiahnutá v biologicky prijateľnej forme v mäse a zelenine je pre nás dôležitá. Anorganická meď, ktorá sa uvoľňuje napríklad z medených kanvíc alebo vodovodného potrubia, je naopak karcinogenná. V našom životnom prostredí nanešťastie prevládajú práve anorganické formy kovov. Ľudia nosia kovové šperky, jedia chlieb pečený na plechu a pijú vodu z kovového potrubia.

 

Ďalšie veci ohrozujúce naše zdravie sú zubné plomby. Amalgámové plomby obsahujúce ortuť sú navzdory uisťovaniu stomatologických odborníkov veľmi nebezpečné. Niekedy môže byť ortuť znečistená thaliom a to je ešte toxickejšie! Ako sa zdá, zlato a striebro majú menej škodlivých účinkov, ale človek by ich aj napriek tomu nosiť na tele a už vôbec nie vo vnútri tela.

 

Ďalšie toxické kovy s častým výskytom sú olovo a kadmium, napríklad z letovaného a galvanizovaného potrubia, nikel a chróm zo zubnej protetiky a kozmetiky a hliník z konzerv a kuchynského riadu.

 

 

 87.gif

 

biorezonancia-8.jpg