Choď na obsah Choď na menu
 

Z PRAXE..

 

diagnostika-6.jpg

 

 

Dievča (14 rokov)  trpela bolesťami po celom tele, zvonilo jej v ušiach, mala problémy s prínosovými dutinami a chronickou únavou. Trápili ju takisto problémy so spánkom a už skoro pol roka nebola v škole. V žalúdku mala črevné motolice. Behom troch týždňov sa ich zbavila pomocou bylín a potom už spala bez problémov.

bodzeleny.gif

Žena (34 rokov)  jedného dňa ju prepadli astmatické záchvaty. Na začiatku užívala kortizon a potom cez deň inhalátory. Kvôli záchvatom bola často hospitalizovaná. Trápili ju žalúdočné problémy a nosné dutiny. Zistili sa v pľúcach škrkavky (Ascaris), Opistorchis, Microsporum cannis, prítomnosť arzénu a palladia zo zubných výplní. Po tom, čo začala užívať bylinky, sa jej počet hospitalizácií v nemocnici znížil. Najskôr sa zničili všetky parazity a vyčistila pečeň od arzénu a palladia.. Nastalo rapídne zlepšenie jej zdravotného stavu. Rozhodla sa, nechať si opraviť chrup, po čom sa jej vrátilo pôvodné zdravie.

bodzeleny.gif

Žena (39 rokov)  mala už dva roky bolesti prsníkov. Trápili ju aj iné bolesti a problémy v tráviacom trakte. V črevách mala črevné motolice a ich vajíčka boli aj v krvi. Vajíčka motolíc sa mohli dostať krvou aj do prsníkov, čo by mohlo znamenať začiatok rakoviny, ktorú vtedy ešte nemala. V tele jej bol zistený obsah nióbu z lieku proti bolesti a tulia z nečistého vitamínu C. V bielych krvinkách boli salmonelly a ďalšie baktérie, ktoré pôsobili poruchu trávenia. Behom 9 týždňov si prečistila obličky, zlikvidovala parazity a zbavila svoje telo ťažkých kovov bylinnými kúrami. Bolesť prsníkov sa zmiernila, časom sa po vyplavení všetkých toxínov celkom vytratila.

bodzeleny.gif

Žena (42 rokov)  mávala každodenné bolesti hlavy. Trpela aj častými infekciami močových ciest, močového mechúra a prínosových dutín. Bola jej odporúčaná bylinná kúra proti parazitom a o mesiac neskôr sa už cítila omnoho lepšie. Napokon sa zbavila aj bolesti na hrudi a sennej nádchy pokračovaním bylinnej liečby a takisto vďaka nej odstránením plesní a plesňových toxínov z tela, ktoré jej spôsobovali okrem spomínanej alergie aj úzkosť, depresie a poruchy spánku.

bodzeleny.gif

Muž (47 rokov)  mával každý deň bolesti hlavy a užíval lieky proti bolesti. Takisto trpel aj pískaním v ušiach. Boli mu namerané shigelly produkujúce neurotoxíny a borrelie vyvolávajúce Lýmsku boreliózu. V ústnej dutine mal aj baktériu Gaffkya, ale okrem nich sa vyskytovali v tele aj Ureaplasma a Strongyloidy. Po antiparazitárnej bylinnej liečbe ho jeho problémy prestali trápiť.

bodzeleny.gif

Žena (51 rokov)  užívala 5mg denne (liek na cukrovku), ale ranná hladina cukru sa aj tak pohybovala na hranici 183 jednotiek. Mala v pankrease Eurytremu pancreaticum (motolicu pankreasovú) a Fasciolu hepaticu (motolicu pečeňovú). Doma mala vo vode kadmium zo staršieho potrubia. Po likvidácii parazitov a prečistení obličiek klesla jej ranná hladina cukru na 148 jednotiek. Zároveň sa zbavila návalu horúčav a bolesti v nohách a v trieslach. Povzbudilo ju to natoľko, že sa rozhodla ku kompletnej očiste tela. Potom už mohla všetky lieky vysadiť.

bodzeleny.gif

Žena (46 rokov)  mala bolesti bedrových kĺbov. Trpela aj cukrovkou a vypila denne 5 šálok kávy. Pod troma vytrhnutými zubami mala ložiská so stafylokokmi. Keď úplne vypustila z denného režimu kofeín, ktorý napomáha k šíreniu baktérií zvýšením priepustnosti tkaniva, ale i prekysľovaním organizmu a nechala si opraviť chrup, prestal ju bolieť pravý bedrový a neskôr i ľavý kĺb. Zhruba po týždni a pol sa však bolesti vrátili späť. Preto sme začali intenzívnejšie pôsobiť na likvidáciu parazitov, baktérií a upravili prísnejšie jedálniček. Po následnej dokonalej očiste obličiek a pečene od rozpúšťadiel a ťažkých kovov sa jej stav tak zlepšil a napokon upravil na zdravý, že neskôr dotiahla na diagnostiku svoje 4 kolegyne z práce.

bodzeleny.gif

Žena (36 rokov) trpela trhaním vo svaloch po celom tele. Diagnóza: fibromyalgia. Mala citlivé kĺby a tlak na prsiach. Dvakrát ročne sa u nej zvykol objavovať zápal priedušiek. Užívala lieky proti traseniu svalov a na ukludnenie tráviaceho traktu, hlavne hrubého čreva. K tomu všetkému ako by to nestačilo mávala aj depresívne stavy. Vraj to všetko jedného dňa začalo horúčkou a mrazením. Myslela si, že je to chrípka, ale po po vytratení sa príznakov jeden z nich ostal – trasenie. Diagnostika ukázala prítomnosť ascaris (škrkavky), mechovca a v pečeni žijúcu Fasciolu (pečeňovú motolicu). Začala s ničením parazitov a čistením organizmu aj od PVC a teluru zo zubných kovov.

Okrem parazitárnej záťaže a prítomnosti ťažkých kovov sa namerali aj žlčníkové kamienky. Po antiparazitárnej bylinnej kúre a očiste pečene sa jej záchvaty po 3 mesiacoch zredukovali skoro na nulu a po výmene zubných náhrad a vyčistení chrupu sa jej stav upravil úplne.

bodzeleny.gif

Žena (46 rokov)  pred pár rokmi ochorela na reumatickú artritídu. Od tej doby pravidelne užívala lieky. Trpela aj nadváhou v dôsledku zadržovania vody v organizme. Lieky časom už nezaberali a preto hľadala iné riešenie. Príčiny jej ochorenia boli: zvýšená hladina ortuti a niklu zo zubných plomb. V obličkách sa jej tvorilo množstvo maličkých kamienkov. Mala veľa parazitov. Ascaris (škrkavky), strongyloidy (háďatko črevné) a trichinellu (svalovec). Aby sa zbavila problémov, musela sa zbaviť parazitov a očistiť obličky bylinnou kúrou na likvidáciu červov a očistu obličiek. Keďže mala v tele veľmi veľa aj iných parazitov, okrem už spomínaných druhov pridali sme k bylinnej kúre aj frekvenčnú terapiu na priamu likvidáciu parazitárnych záťaží. Po 4 mesiacoch sa opuchy začali strácať a behom ďalších 2 mesiacoch úplne zmizli.

bodzeleny.gif

Chlapec (9 rokov)  mal každodenné hnačky, trpel aj bolesťami žalúdka a nočným pomočovaním, Doma mali psa a papagája. Diagnostika ukázala, že sú v jeho organizme škrkavky (ascaris) a hlísty (enterobius vermicularis). Po zlikvidovaní parazitov bylinnou kúrou sa prestal pomočovať a postupne sa vytratili aj ostatné problémy.

bodzeleny.gif

Chlapec (5 rokov)  mal tmavé kruhy pod očami, kým mu vyoperovali mandle, tak trpel častými angínami a ušnými infekciami. Na alergológii mu zistili alergiu na peľ, prach a roztoče. Po vypití väčšieho množstva ovocnej šťavy sa mu na koži objavovali fľaky a vyrážky. Takisto trpel často opakujúcimi sa hnačkami. Diagnostika vykázala prítomnosť ascaris (škrkavky) a plesní, ktoré sme zlikvidovali a stav chlapca sa rýchlo upravil.

bodzeleny.gif

Žena (38 rokov)  trpela menštruačnými bolesťami vyše dvoch rokov. V jej obličkách sme diagnostikovali piesok tvorený sa kryštalizovaním kyseliny šťaveľovej najmä z konzumácie čierneho a ovocného čaju vo veľkom množstve a slabým vylučovaním tejto kyseliny z tela kvôli parazitárnej záťaži na obličkách. Hneď začala s likvidáciou parazitov a očistou obličiek. Pokračovala očistou pečene a po troch mesiacoch prehlásila, že sa cíti perfektne.

bodzeleny.gif

Žena (52 rokov) asi rok predtým ako sa zúčastnila BIO - diagnostiky organizmu, jej diagnostikovali roztrúsenú sklerózu (multiplex sclerosis). Poruchy rovnováhy, zhoršujúci sa zrak a pichanie v končatinách. V mozgu jej bolo zistené: ortuť, paládium, kadmium a platina. Takisto mala v tele dosť veľa rôznych červov, ale i baktérií. Bolo jej odporúčané zbaviť sa ťažkých kovov z chrupu, vyčistením a výmenou amalgámových plomb za biele. Likvidovali sme všetky parazity jedného po druhom a už na 2.kontrole prišla bez akýchkoľvek neurologických príznakov. Pokračovali sme v bylinnej očiste ďalej a postupne sa zbavila aj ďalších problémov.

bodzeleny.gif

Žena (33 rokov) od zubnej lekárky jej bola zdiagnostikována paradentóza s tým, že sa jej mierne kývali predné 2 zuby. Lekári jej navrhli operáciu, pri ktorej jej chceli vytrhnúť 7 zubov včítania piatich celkom zdravých. Pani sa došla premerať na diagnostickom prístroji, kde bol zistený slabší energetický stav obličiek a močového mechúra. Tieto dva orgány majú z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priamu súvislosť so spomínanými dvomi kývajúcimi sa zubami. Pani po využívaní bylinných prípravkov išla k zubárke na kontrolu, kde bol jej zdravotný stav klasifikovaný za stabilizovaný. Energetický stav spomenutých orgánov sa dostal po terapii do normálu a pani začala znova žiť.

bodzeleny.gif

Muž (51 rokov)  mal bolesti v ľavom uchu, kde bol diagnostikovaný na biorezonančnom prístroji herpes virus a staphylococcus aureus (zlatý stafylokok). Už po prvej likvidácii tohto vírusu frekvenčnou terapiou bolesti ustali a po dokonalej očiste od červov bylinnou liečbou sa už  nikdy nevrátili. Popri bylinnej liečbe mu prestalo aj zadýchavanie a tŕpnutie končatín z dôsledku arteriosklerózy (zanesenia ciev).

bodzeleny.gif

Chlapec (13 rokov)  zrazu ho začalo bolieť koleno a nemohol naňho dostúpiť. V kolene bola zistená prítomnosť svalovca. Na druhý deň po frekvenčnej terapii bol v poriadku.

 

 

 

87.gif

 

parazit-3.jpg