Choď na obsah Choď na menu
 

VYŠETRENIE

Vyšetrenie komplet celého zdravotného stavu organizmu až na bunkovú úroveň                        Odhalenie VŠETKÝCH škodlivých mikroorganizmov (baktérií..vírusov..plesní..červov)                          Odhalenie VŠETKÝCH záťaží(zaťažených orgánov..poškodených orgánov..nábehov na ochorenia)                                                              Odhalenie VŠETKÝCH chorôb v organizme  

 

vysetrenie-zdravia-2.jpg

 

 

AKO SA PRIPRAVIŤ NA VYŠETRENIE ?

 

 

Približne 2 hodiny pred vyšetrením nepiť kávu a samozrejme alkoholické nápoje.

Ak pravidelne užívate lieky a dovolí to Váš zdravotný stav, doporučujeme neužívat aspoň 4 hodiny pred vyšetrením.

Pred analýzou je potrebné dať z tela dole všetky kovové predmety, ktoré majú priamy kontakt s kožou (prstene, náušnice, náramky, hodinky a retiazky)

Vyšetrenie  je úplne bezbolestné, v príjemnom prostredí a nie je potrebné sa vyzliekať. Je vhodné pre všetky vekové kategórie a s výsledkami vyšetrenia je klient oboznámený ihneď.


 

 

 POPIS VYŠETRENIA  

vysetrenie-4.jpeg 

 

PRIEBEH VYŠETRENIA  

vysetrenie-5.jpg

 

 ČO DOKÁŽEME VYŠETRIŤ ?

diagnostika-2.jpg

 

 

 S  ČÍM VÁM VIEME POMôCŤ ?    diagnostika-1.jpg

 

 

87.gif86.gif

NAJPODROBNEJŠIA DIAGNOSTIKA KOMPLET CELÉHO TELA NA SLOVENSKU !!! Diagnostika je BEZBOLESTNÁ a klient sa pri vyšetrení nevyzlieka. Dodržte moje pokyny na 100% a ja urobím všetko preto, aby počet Vašich zdravotných problémov klesal z mesiaca na mesiac !!! Spoločne Vy a ja dokážeme "zázraky" !!! Nezáleží na tom ako dlho Vás trápia choroby..záleží na tom, či Ste ochotní urobiť dosť preto, aby Ste sa ich rýchlo zbavili !!!

diagnostika-10.jpg