Choď na obsah Choď na menu
 

REAKCIE KLIENTOV

klienti-2.jpg

Možnosť prispievať do tejto kolonky od 5.apríla 2016

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Život bez angín,alergií,bolestí kľbov a zbohom chronickej únave

(Lenka, 15. 4. 2016 21:21)

Prajem dobrý deň .Chcem vám napísať ako mi diagnostické vyšetrenie a následná liečba zmenili život . Od 6 rokov života ma sprevádzali zdravotné problémy s dýchacimi cestami pojedla som neskutočné množstvo antibiotík a nič sa nezmenilo ani nezlepšilo .Zistili mi zlatého staphylokoka ,ktorý sa u nás nedá liečiť a tak som sa stala pokusným králikom a pichali mi tohto staphylokoka v mrtvom stave 1 celý rok pod kožu čo dva týždne .Môj organizmus to nezvládol prišla bolesť kľbov a neskutočná únava nedalo sa fungovať .Keď som mala 15 rokov dozvedela som sa o takomto vyšetrení biorezonanciou tak som ho absolvovala a som veľmi vďačná p. Kožuchovi lebo vďaka jemu a prírodným produktom som konečne zdravá a môžem fungovať ako normálny človek .Mám 18 rokov a som šťastná a spokojná a všetkým vám odporúčam obrátiť sa na pána Kožucha lebo on je cesta ku zdraviu .

Úplne vyliečenie peľovej aj potravinovej alergie.

(Anna , 13. 4. 2016 20:10)

Na začiatku sa chcem čo najsrdečnejšie poďakovať pánovi Petrovi Kožuchovi ml. ,ktorý mi pomohol z môjho 9 ročného trápenia s alergiou a pojedania veľkého množstva liekov a sprejov do nosa. Diagnostické vyšetrenie určilo príčinu alergie a odhalilo ešte veľa problémov ,ktoré súviseli s alergiou nasadil mi liečbu prírodnými produktami ,ktoré ma postavili na nohy .Som 3 roky po liečbe a nebola som odvtedy u žiadného lekára ,jem úplne všetko a trávim veľa času v prírode čo som nemohla predtým. Som veľmi rada ,že som podstúpila toto vyšetrenie a následnú liečbu všetkým odporúčam ,ktorý majú zdravotné problémy lebo toto je spôsob ako sa vyliečiť a žiť plnohodnotný život Ešte raz veľmi pekne ďakujem pán Kožuch .

Chcem sa u vas objednať

(Radoslav Demko, 13. 4. 2016 14:38)

dobri den, mam odporucanie od kolegu z prace, lieci sa u vas jeho mama - onkologicka pacientka a ma velmi dobre vysledki. volal som vam na vase cislo 0907 682 729 ale nemozem sa dovolat preto sa chcem opytat ci sa da k vam objednať. mam psoriazu uz 8 rokov

Re: Chcem sa u vas objednať

(Peter Kožuch, 13. 4. 2016 14:44)

Dobry den pán Demko, všetko je v poriadku akurát, že číslo na ktoré ste mi volal je popletené - zadal ste nesprávnu predvoľbu.. namiesto 0907 ma byt 0917 682 729. Budem čakať na Váš telefonát. Pekný deň. P.K.

Záchrana ruky a aj navrátenie duševnej rovnováhy

(Ľubka, 10. 4. 2016 19:01)

Chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti s diagnostikou a zároveň liečbou .Podstúpila som detoxikáciu tela a cítila som sa výborne vďaka p.Petrovi Kožuchovi . Nielenže je to výborný terapeut ale aj skvelý človek veľmi mu vďačím za to že mi doslova zachránil ruku na ktorej som utrpela dosť ťažký úraz oparením a po 3 týždňoch liečby prírodnými produktami ktoré mi odporučil moja ruka ostala bez jedinej jazvy, aj mojim deťom pomohla diagnostika a následná liečba zo zdravotných problémov s ktorými si lekári nevedeli rady.A na záver veľká vďaka p.Petrovi za mňa moje deti a hlavne za to že mi zachránil aj duševné zdravie -milionkrát ďakujeeem :) Ľ L L

Diagnostika a liečba

(Romana, 9. 4. 2016 21:31)

S rezonančnou diagnostikou a následnou liečbou prírodnými produktami mám veľmi dobré skúsenosti. Práve oni mi pomohli, keď nič iné na moje zdravotné problémy nezaberalo. Preto ich odporúčam každému, pretože zdravie je to najdôležitejšie, čo máme.
ĎAKUJEM veľmi pekne za pomoc a želám veľa úspechov :)

Vyléčení

(Veronika, 9. 4. 2016 19:50)

Strašně moc bych chtěla p. Kožuchovi poděkovat za úspěšnou očistu těla a vyléčení alergie a dalších problému, které mě trápily. Doporučuji všem, kteří hledají účinnou přírodní léčbu na své nemoci.
Veronika

ďakujeme

(Stanislav Milko, 7. 4. 2016 9:34)

Dobrý deň, Týmto Vám chcem poďakovať za moje kĺby, pretože vyše 11 ročný problém s reumou po vašej 7 mesačnej starostlivosti už nemám. Ďakujem Vám pán Kožuch aj za zatiaľ veľmi úspešné pokroky v liečbe psoriázy u mojej 14 ročnej vnučky. VEĽMI PEKNE VÁM ZO SRDCA ĎAKUJEME ZA TO, ČO STE PRE NÁS UROBILI A ČO I NAĎALEJ ROBÍTE. S úctou Stanislav Milko.

zdravie

(Miriam, 6. 4. 2016 21:25)

Vdaka tejto diagnostike a naslednej liecbe pomocou produktov som sa dostala do zdravotnej pohody, dokonca som sa dockala este babatka. manzel zhodil 10 kg a zlepsili sa mu aj hodnoty vysokeho tlaku. este sa nam podarilo potlacit alergiu a obcasne bolesti bruska u nasho 5 rozneho syna. a aj dnes pouzivame este tieto produkty ak na nas "nieco lezie" alebo sa objavia bolesti bruska u maleho. dakujem za pomoc.

velka pomoc

(Viktoria Trnovska, 6. 4. 2016 19:52)

Diagnostika mi velmi pomohla, potvrdila moje diagnozy a usmernila ma k spravnej prirodnej liecbe, za co som vdacna. Spravne vybrate prirodne produkty prostrednictvom diagnostiky robia divy :)