Choď na obsah Choď na menu
 

z6.gif

boook.jpg

 

 

Obrázok

Množstvo rád, ako sa brániť voči parazitom rôzneho druhu vrátane energetických parazitov (myšlienkové formy, prekliatie, démoni, energetickí upíri). Každý človek má nejakých parazitov, ale nie každý preto ochorie. To hrozí iba tým, ktorí si znečisťujú alebo oslabujú organizmus nevhodnými emóciami, životným štýlom, zvykmi a stravovaním.

 

 

 

 

bodzeleny.gif

  

Obrázok

Obsáhlá kniha o plísních, které způsobují stavy vyčerpání, únavu, vysoký krevní tlak, alergie, deprese, poruchy chování a mnoho chorob. Plísně nás zdravé osídlují i zevnitř (krev), aniž tom vůbec víme - nejohroženější jsou však naše děti krmené sladkostmi a často léčené antibiotiky.

 

 

 

 

 

 

bodzeleny.gif

 

Obrázok

Alergia je v podstate "omylom" imunitného systému. Na niektoré neškodné látky, akými sú napríklad peľ, isté druhy parfumov alebo jedlo (ovocie, mliečne výrobky atď.), reaguje náš organizmus, akoby boli nebezpečné, a začne proti nim produkovať protilátky. Najčastejšou alergiou je precitlivenosť na peľ, nazývaná senná nádcha. Príznaky - napríklad slziace oči, upchatý nos, záchvaty kýchania, svrbenie očí - sa prejavujú v období kvitnutia rastlín, po jeho skončení ustúpia prakticky ihneď. V tejto užitočnej príručke môže nájsť čitateľ informácie o rozličných druhoch alergií vrátane možných spôsobov prevencie a liečby.

bodzeleny.gif

 

Obrázok

 

 

Americký biológ /cytológ, mikrobiológ, nutricionista/ doktor Robert Young na základe dlhoročných výskumov dospel k záveru, že pri správnom pomere kyselín a zásad, pričom prevahu majú mať zásady, nie kyseliny, nemajú choroboplodné baktérie v organizme šancu.

 

87.gif

 

ct9.gif

 

z16.gif