Choď na obsah Choď na menu
 

Chemické toxíny

 

biorezonancia-5.jpg

 

CHEMICKÉ TOXÍNY

 

CHLÓROFLUÓROUHLOVODÍKY (CFC), alebo freóny, boli použíané ako chladiace zmesi v klimatizačných jednotkách a chladničkách. Sú v podozrení z vytvárania „ozónových dier“ nad Južným pólom a inde.

U všetkých ľudí trpiacich rakovinou boli v postihnutých orgánoch zistené CFC. Práve chlórofluórovodíky pútajú ďalšie škodliviny ako sklený prach, kovy alebo polychlorované bifenyly, namiesto toho aby boli z tela vylúčené a tým napomáhajú vzniku nádorov.

 

 

!!! CFC SÚ RADENÉ MEDZI

 

SUPERKARCINOGENY“ !!!

 

 

Ako je možné zistiť (napríklad v domácnosti) únik CFC? Akonáhle klimatizácia alebo chladnička potrebujú doplniť náplň, boli ste dlhšiu dobu vystavení škodlivým účinkom CFC.

(V Európe sa CFC v chladivách pre domácnosti nepoužíva už viac rokov,  Jedine vo výrobkoch starších ako 20 rokov.)

 

 

ARZÉN je súčasťou pesticídov. Prečo sa trávime spoločne so švábmi, ktoré sa snažíme otráviť (vyhubiť)? Je to jednoducho preto, že to nie sme schopní vnímať podobne ako sklený prach? Vedci usilovne študovali mechanizmus otravy arzénom až do najmenších detailov. Prečo je potom dovolené používať arzén k ošetrovaniu trávnikov, odkiaľ sa na podrážkach dostane až do bytu?

 

 

POLYCHLOROVANÉ BIFENYLY (PCB) sú mastné zlúčeniny so zázračnými dielektrickými vlastnosťami. Boli pôvodne používané ako prísada olejových náplní transformátorov a takisto ako prostriedok proti plesniam. Potom sa ale zistilo, že sa v prírode nerozkladajú na menej toxické zlúčeniny. Aj napriek tomu, že ich výroba bola zakázaná, je stále možné ich objaviť v niektorých mydlách a saponátoch.

 

 

FORMALDEHYD  sa používa k vulkanizácii molitanu. Čalúnený nábytok, vankúše a matrace ho uvoľňujú ešte dva roky potom, čo bol vyrobený. Pokiaľ spíte s nosom zaboreným v novom penovom vankúši, riskujete značné pľúcne problémy.

 

Každý čistiaci prostriedok, ktorý používate v domácnosti má na nálepke varovanie o prípadnej toxicite. Takmer všetky kvapaliny používané v autách sú toxické. Rovnako je tomu u všetkých pesticídov (chemické látky, ktoré sa v poľnohospodárstve a v lesníctve používajú proti chorobám, škodcom a burine.), herbicídov (chemické látky, ktoré zabraňujú rastu rastlín) i umelých hnojív. Každá farba, lak, vosk, mazadlo, bieliaci prostriedok alebo saponát môže pri skonzumovaní už len malého množstva spôsobiť výrazné zdravotné ťažkosti. Prečo sa ich teda nezbaviť? Dajú sa dosť dobre nahradiť starými osvedčenými prípravkami.

 

 

 87.gif

 

detoxikacia-2.jpg